Nowa Kolekcja Tarkett

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nową kolekcją podłóg drewnianych Tarkett. Znajdą tu Państwo produkty najwyższej jakości w doskonałych cenach.

Kolekcje Tarkett

Realizacje

Główny Dystrybutor
Tarkett Wood:

ERZET - PODŁOGI sp. j.

ul. Gazownicza 25
43-300 Bielsko-Biała
Tel.: +48 33 812-57-72
Faks: +48 33 812-58-29

Przedstawiciel Handlowy:
kom. 693 410 467Ekskluzywne, szerokie, długie deski. Ich niepowtarzalny charakter ma źródło w przyrodzie.

Wyjątkowo długie, szerokie i grube deski kształtują perspektywę i nadają pomieszczeniu atmosferę błogiego spokoju. Naturalne piękno drewna, ze wszystkimi pęknięciami i sękami, podkreślają ręcznie wykonane elementy, na przykład fazowanie. Wykończenie twardym olejowoskiem uwypukla naturalną strukturę i fakturę każdej pojedynczej deski. Ta linia podłóg to harmonijne połączenie wzornictwa i walorów dekoracyjnych, która nada głębi, uroku i klasy każdemu pomieszczeniu.
Heritage to naturalna stylistyka w najlepszym wydaniu – prawdziwie rustykalny dąb. Naturalne detale, które nadają podłodze wygląd stuletniej patyny.

Nie tak dawno temu uważano, że dąb nie jest odpowiednim materiałem podłogowym. Z kolei obecnie drewno o naturalnej fakturze jest poszukiwane częściej niż kiedykolwiek przedtem. Im bardziej wyrazisty kształt, głębsze pęknięcia, sęki i większe naturalne zróżnicowanie kolorów, tym lepiej! Fakturę drewna podkreśla się za pomocą szczotkowania i bejcowania, aby wydobyć piękno detali, które czyni każdą deskę wyjątkową.
Noble to podłoga modułowa, inspirowana długą tradycją klasycznych parkietów.

Noble reprezentuje wzornictwo, które nadaje nowe znaczenie klasycznej technice modułowej stosowanej w latach 50-tych wieku. Tradycyjną powierzchnię lakierowaną wyszczotkowano i uzupełniono twardym olejowoskiem, dzięki czemu podłoga zyskała świeży wygląd. Chodząc po niej, można zauważyć grę światła, która zmienia się w zależności od położenia i perspektywy, z jaką światło wpada do pomieszczenia. Rezultatem jest przyciągająca wzrok dynamika pomiędzy podłogą i otoczeniem, która pozwala na uzyskanie ponadczasowego, a jednocześnie modnego efektu.
Wyszukany i naturalny wygląd postarzonego drewna. Deski z kolekcji Prestige wyglądają, jakby były przechowywane na zewnątrz i wystawione na działanie wiatru i warunków pogodowych.

Prestige stanowi wyraz uznania dla darów natury oraz siły i wytrzymałości będących nieodłącznymi cechami drewna, które dobrze znosi próbę czasu. Delikatne szczotkowanie podkreśla strukturę i patynę drewna, dzięki czemu wygląda jak poddane działaniu słońca, piasku, wiatru. Rezultatem jest gładki, rustykalny wygląd, przypominający smaganą wiatrem przez wiele lat starą drewnianą ławkę z nadmorskiej promenady.
Podłogi, które pamiętają niejedną historię. Pozostałości obróbki stolarskiej w postaci śladów po pile i wgnieceń dodatkowo postarzają drewno, nadając mu charakter przypominający dawne czasy.

Vintage łączy w sobie urok starych drewnianych podłóg z zaletami nowoczesnych rozwiązań, dzięki czemu podłoga od początku tworzy ciepłą atmosferę domową. Odtworzono wygląd zużytych powierzchni spotykanych na używanych meblach lub podłogach. Ślady piłowania, wgniecenia i inne elementy sprawiają, że podłoga wygląda, jakby chodzono po niej przez wiele lat. Po pokryciu twardym olejowoskiem każda podłoga opowie swoją historię przyszłym pokoleniom.
Tworząc kolekcje Play, nasi projektanci wykazali się kreatywnością w kwestiach kolorystyki i charakteru podłóg. Rezultat to szeroki wybór pełnych ekspresji kompozycji, które nadają pomieszczeniu niezwykły wygląd..

DZIĘKI NOWYM TECHNOLOGIOM podłogi drewniane zyskują, niepowtarzalny wygląd. Aby ulepszyć strukturę i odcień powierzchni, wprowadziliśmy zróżnicowaną kolorystykę i wzory dla wnętrz o zdecydowanym charakterze.
Kolekcja oparta na jakości, tradycji i trwałości. W kolekcji Pure zwracamy szczególną uwagę na oryginalne kompozycje stworzone przez Matkę Naturę, podkreślając i zachowując unikalny charakter każdej deski, dzięki czemu powstaje podłoga, która nigdy nie wyjdzie z mody.

Natura w najlepszej postaci, wywołująca wrażenie ponadczasowości.
Shade to elegancka kolekcja łącząca ciepło drewna z łagodnymi i naturalnymi kolorami, aby uczynić wnętrze bardziej przytulnym. Poznaj subtelne różnice w kolorze oraz tworzony przez nie nastrój, aby wydobyć jak najwięcej z wystroju wnętrz w twoim domu.

Kolekcja modnych, funkcjonalnych i trwałych podłóg drewnianych dostępna w wielu odcieniach kolorystycznych.
Remontując dom powinieneś pamiętać o efekcie wizualnym, a także praktyce i trwałości. Viva, czyli kolekcja prawdziwych podłóg drewnianych tworzona z naciskiem na kompozycję, obejmuje szeroki wybór podłóg fornirowanych o grubości 8,5 mm wyposażonych w ergonomiczny system mocowania.

Wygodna, zredukowana długość desek sprawia, że podłogi fornirowane Viva są łatwe w przenoszeniu i montażu.