Nowa Kolekcja Tarkett

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nową kolekcją podłóg drewnianych Tarkett. Znajdą tu Państwo produkty najwyższej jakości w doskonałych cenach.

Kolekcje Tarkett

Realizacje

Główny Dystrybutor
Tarkett Wood:

ERZET - PODŁOGI sp. j.

ul. Gazownicza 25
43-300 Bielsko-Biała
Tel.: +48 33 812-57-72
Faks: +48 33 812-58-29

Przedstawiciel Handlowy:
kom. 693 410 467

 

To bardzo proste: wystarczy zadzwonić. Resztą zajmiemy się sami. Klient nie musi nic wiedzieć na temat problemów z dostawą, montażem, z konserwacją, a nawet z odnowieniem naszej podłogi.

To wszystko za Państwa wykonamy my. 

1. Poznaj naszą ofertę,
która uwzględnia różne potrzeby. Bez trudu znajdziesz podłogę, która bedzie najlepsza dla Ciebie.
 Ten etap prawopodobnie mają juz Państwo za sobą. Jesli nie, proszę zobaczyć nasze kolekcje: Viva, Rumba, Salsa, Bravo, Epoque, Tango
2. Skontaktuj się z nami
tak jak Ci wygodnie:
Zadzwoń 697 90 90 10
lub napisz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Działamy szybko i skutecznie.
 Jeżeli informacje na temat produktu na stoisku, w sklepie, na stronie www były wystarczające i podjęliście Państwo decyzję o złożeniu zamówienia, wystarczy przez telefon określić rodzaj produktu, ilość, termin dostawy, sposób zapłaty i czekać na załatwienie wszystkiego przez nas.
 3. Przyjedziemy do Ciebie.
Będziesz mógł zobaczyć i dotknąć interesujące Cię wzory podłóg. Odpowiemy na wszystkie pytania!
 Jeżeli nie jesteście Państwo zdecydowani co zamówić i czy wybór jest właściwy, proszę zaprosić naszego doradcę na spotkanie. Poinformuje on Państwa o szczegółach naszej oferty handlowej, doradzi jaki produkt wybrać, a także  wstępnie oceni, czy warunki do zainstalowania naszej podłogi są odpowiednie. Doradca może też wykonać obmiar powierzchni planowanej podłogi i określić ilość niezbędnego materiału na jej pokrycie, zaplanować dylatacje, czy dobrać elementy wykończeniowe.

 

Realizacja zamówienia

Jeżeli planujecie Państwo wykonanie podłogi natychmiast, w ciągu kilku dni, nasz wybór jest wówczas ograniczony: w magazynie w Polsce dostępnych jest od razu  dwadzieścia kilka rodzajów parkietu. Ten parkiet można otrzymać w ciągu 48 godzin . Jeżeli zamówicie państwo podłogę, która znajduje się w magazynie w Szwecji, czas realizacji zamówienia wynosi przeciętnie 2-3 tygodnie. Tylko w przypadku, jeżeli  zamawiany  produkt wytwarzany jest w niewielkich ilościach  ze szczególnie cennego surowca, czas realizacji może być dłuższy. Nie przeszkadza to jednak klientom, którzy przykładają wielką wagę do wykończenia swoich wnętrz i planują zakup materiałów z odpowiednim wyprzedzeniem.

Dostawa gratis!

Jeżeli zamówicie Państwo podłogę Tarkett, w uzgodnionym terminie pojawi się pod wskazanym adresem kurier z przesyłką. Może to być 20 m2 albo 200 m2, to bez znaczenia.
Będziecie Państwo zawsze wcześniej uprzedzeni o tym fakcie telefonicznie i sami wskażecie miejsce rozładunku. Nie płacicie nic za transport podstawowego materiału, chyba, że zamawiacie uzupełniające drobiazgi lub niewielką ilość dodatkową. Można także zrezygnować z gratisowej dostawy i samemu odebrać towar z naszego magazynu.

Montaż

Optymalnym rozwiązaniem dla klienta jest wykonanie montażu przez ekipę autoryzowanego sprzedawcy. Gwarancja pochodzi wówczas z jednej ręki i jest niepodważalna. Gdyby to nie było możliwe, możemy zapewnić autoryzację, co polega na  weryfikacji  pracy wykonanej przez firmę z zewnątrz w trakcie montażu lub po. Tutaj pomocny będzie nasz doradca. Ogólne zasady wykonawstwa naszych podłóg znajdują się w co trzecim opakowaniu.    

Płatność

Preferowaną formą płatności jest, po uzgodnieniu wszystkich dotyczących rodzaju i ilości podłogi, przelew wykonywany na nasze konto, po otrzymaniu faktury. Możliwe są inne formy płatności, wymagają one jednak indywidualnych uzgodnień.

Cena

Nie podajemy cen naszych produktów na prezentowanych wzorach.  Zmienny kurs Euro oraz fakt, że co miesiąc kilka produktów Tarkett sprzedawanych jest w cenie promocyjnej sprawiają, że cena określana jest dopiero przy konkretnym zapytaniu.
Po przedstawieniu konkretnej oferty, zaproponowana cena będzie utrzymana bez względu na zachodzące zmiany.