Nowa Kolekcja Tarkett

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nową kolekcją podłóg drewnianych Tarkett. Znajdą tu Państwo produkty najwyższej jakości w doskonałych cenach.

Kolekcje Tarkett

Realizacje

Główny Dystrybutor
Tarkett Wood:

ERZET - PODŁOGI sp. j.

ul. Gazownicza 25
43-300 Bielsko-Biała
Tel.: +48 33 812-57-72
Faks: +48 33 812-58-29

Przedstawiciel Handlowy:
kom. 693 410 467

Firma Tarkett od początku swojej misji związanej z produkcją podłóg drewnianych stawiała na zaawansowanie technologiczne oraz innowacyjność wyrobów.

Tarkett jako pierwszy zastosował system deski warstwowej.

Parkiety wykończane są system „Proteco" - na bazie lakieru półmatowego jak i w systemie "Proteco natura" - wykończenia twardego jak lakier i naturalnego jak olej. Jego cechą charakterystyczną jest fakt, iż jest elastyczne - pracuje razem z drewnem, które zabezpiecza, co powoduje, iż parkiety Tarkett są wyjątkowo odporne na mechaniczne uszkodzenia warstwy użytkowej, a w konsekwencji pozwalają na długoletnie użytkowanie bez konieczności odnawiania zabezpieczeń powierzchni.

Równie nowatorskie są systemy łączenia desek warstwowych Tarkett. Systemy Ultralock, Combilock oraz T-lock zapewniają szybkie, ścisłe i elastyczne łączenia podłóg drewnianych, co pozwala na użytkowanie podłogi w krótkim czasie po montażu oraz zapewnia ponadprzeciętną stabilność i wytrzymałość gotowej podłogi.

Podłogi produkowane są jako podłogi bezklejowe z możliwością przyklejania do podłoża. Jest to szczególnie polecane przy ogrzewaniu podłogowym ze względu na mniejszy opór cieplny.

Zaawansowanie technologiczne wyrobów Tarkett spowodowało, iż określenia „deska szwedzka" oraz „podłoga drewniana Tarkett" stały się synonimami drewnianych podłóg warstwowych w całej Europie. Tarkett zawsze był wzorem dla konkurencji a stosowane technologie wyprzedzały ją o krok. Polska fabryka podłóg drewnianych Tarkett jest jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie wytwórni drewnianych podłóg warstwowych w Europie.